Меморандум з компанією "ГЕОФІКС"

ГО "ГІС-Кадастрова асоціація України" та компанія "ГЕОФІКС" домовились про співпрацю
Автор статті
ГІСКАД
Опубліковано
2024-05-25

21 травня 2024 року, ГО "ГІС-Кадастрова асоціація України" та компанія "ГЕОФІКС" уклали меморандум про співпрацю.

Документ підписали голова ГО "ГІС-Кадастрова асоціація України" Роман Балабаник та директор компанії "ГЕОФІКС" Олексій Куценко.

Співпраця охоплюватиме розвиток та впровадження інноваційних геоінформаційних технологій, включаючи обмін досвідом та інформацією, спільні дослідження та розробки, а також реалізацію спільних проєктів у сфері ГІС-технологій. Це партнерство створить нові можливості для підвищення якості геоінформаційних послуг, розширення їх доступності та впровадження новітніх технологічних рішень у галузі кадастру, землевпорядкування та геоінформаційних технологій.

Згідно з меморандумом, сторони будуть використовувати сучасні інструменти аналізу та моніторингу для оцінки результатів спільних проектів та ініціатив.

Сподіваємось, що підписання цього меморандуму стане важливим кроком у розвитку геоінформаційних та кадастрових технологій в Україні, сприяючи підвищенню рівня надання послуг у цих сферах.

ГО "ГІС-Кадастрова асоціація" також запрошує до співпраці фахівців у сфері землевпорядкування, кадастру та геоінформаційних систем.